Skip links

Hakkımızda

Self Hair Clinic

Saç ekiminde 11 yıllık tecrübe…

Saç ekim merkezinizi dikkatlice seçmeniz çok önemlidir, çünkü sonuçlarınız ömür boyu sürecek. Kliniğimize girdiğiniz andan itibaren farkı hissedeceksiniz.

 

Saç ekim ameliyatınız için bizi seçmek için başlıca nedenler; ISHRS sertifikalı doktorlar tarafından ve alanında tecrübeli saç ekimi personelleri ile operasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

İletişim

Medikal Sağlık Turizmi

Self Hair Clinic olarak önceliğimiz, tüm dünya ülkelerinden gelen hastalarımızın memnuniyetidir. Başka herhangi bir ek ücret talep etmeden en iyi konforu, transfer ve ekim işlemlerini bir bütün olarak sunmaktır.

Tüm Dillerde Destek

Ülkemize saç ekimi için gelen hastalarımız kendileriyle aynı dili konuşan profesyonel tercümanlarımızdan 7/24 destek alabiliyor.

Havalimanı Transferi

Yurtdışından ülkemize gelecek olan hastalarımızla uçaktan indiği andan itibaren iletişim halinde oluyoruz. Transfer personelimiz havalimanından sizi alıp kalacağınız otele götürecektir.

5 Yıldızlı Konaklama

Yurtdışından gelen hastalarımızı, transfer personelimiz anlaşmalı olduğumuz 5 yıldızlı otele götürür. Ertesi gün tedaviniz için güzel bir şekilde dinlenmeniz gerekir.

WhatsApp chat
Hemen Ara